O firmie

Dla satysfakcji obu stron

"Ex-food" Wojciech Kozłowski to polska firma handlowa zajmująca się eksportem i importem mrożonych owoców i warzyw. Założona na początku 2001r , "Ex-food" wciąż rozwija swoją pozycję w międzynarodowym handlu branży owocowo-warzywnej.

 

Zapewniamy sprawną, rzetelną, w pełni profesjonalną obsługę polskich dostawców oraz klientów zagranicznych - możliwość negocjacji cen, warunków dostawy i terminów płatności, długotrwałą i owocną współpracę.

Dla satysfakcji obu stron

Nowoczesna technologia produkcji

Nasi producenci i dostawcy gwarantują towary o wysokiej jakości oraz spełniające wymogi nowoczesnej technologii produkcji w oparciu o wymagania międzynarodowych norm żywności . Na życzenie odbiorców przygotowujemy towary według specjalnych wytycznych dotyczących jakości i opakowania.

 

Współpracujemy w dziedzinie produkcji i eksportu, świeżych i schłodzonych owoców, mrożonych owoców i warzyw. Jesteśmy importerem zaopatrującym polskich producentów przetworów owocowo - warzywnych w odpowiednie surowce.

Nowoczesna technologia produkcji

Chętnie służymy doradztwem

Jakość - od surowca do gotowego wyrobu to dewiza naszej firmy. Działamy w zgodzie z naturą oferując produkty czyste, zdrowe, bez substancji konserwujących, sztucznych barwników i aromatów.

 

Aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców chętnie służymy doradztwem w dziedzinie jakości oferowanych towarów.

 

Liczymy na możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych.

 

Zapraszamy do współpracy

Chętnie służymy doradztwem

Masz pytania? Napisz do nas

Ex-food Wojciech Kozłowski
ul. Robotnicza 177a / 8
82-300 Elbląg
NIP: PL816-125-02-49

Adres e-mail
wojciech.kozlowski@exfood.com.pl
exfood@exfood.com.pl

Numer telefonu
+48 508 951 233

Pełny kontakt